Дневен хороскоп 20.03.2013

Loading...

Овен
Поминете го денот правејќи работи кои ги сакате во кругот на семејството и пријателите, бидејќи се чувствувате омалаксано, а тоа е начин на кој најдобро ќе го вратите делот од изгубената енергија. Без големи и сериозни планови, само опуштање и забава.
Бик
Појасна комуникација со околината ќе ви овозможи избегнување на нови проблеми. Денешниот ден е добар за концентрирано делување, па затоа одберете некоја активност која воедно ќе реши и дел од натрупаните обврски.
Близнаци
Напливот на нова енергија ве прави желни за промени и работа. Но бидејќи и онака имате доволно работа, новите работи би можеле само дополнително да ви го оптеретат распоредот…
Повеќе на следниот ЛИНК.Овен
Поминете го денот правејќи работи кои ги сакате во кругот н

loading...
Loading...