Дневен хороскоп за 03.02.2014 година

Loading...

Дневен хороскоп за 03.02.2014 годинаОвен
Денес ќе имате значителна шанса во деловната сфера. Денот ќе ви носи материјална добивка, но сепак сето тоа ќе зависи од вашата активност и правилна ориентација.
Бик
Овој ден е одличен за остварување на целите и за справување со секаков вид тешкотии. Дејствувајте решително и ќе успеете.
Близнаци
Бидете спокојни, сите работи ќе ви се вратат во нормален ред. Издржете и работите ќе имате неверојатен пресврт во вашиот живот.

Рак
Една од најважните задачи денес е избалансираното расположение и емоционалната состојба. Ако ви недостасува балансот  само залудно ќе губите вредна енергија. Создадете си самите расположение.
Лав
Ќе се зближите со некој од колегите, а тоа нема да оди кон добар пат кога се однесува за љубовта. Бидете внимателни, никој не сака да остане со скршено срце.
Девица
Можно е раскинување на партнерските односи во бизнисот. Обидете се да го спречите тоа.  На финансиски план ќе владее безредие,  не се впуштајте во непотребни трошоци.

Вага
Понеделник отсекогаш ви бил најтежок на вас. Започнете го денот со позитивни мисли, само така ќе успеете да достинете успех во текот на целиот ден. Внимавајте наоколу и не верувајте им многу на луѓето. Постојат и такви кои сакаат да ви наштетат на работното место.
Скорпија
Активни и напорни. Скорпиите денес се подготвени да сејствуваат во неколку насоки, демонстрирајќи неисцрпна енергија. Брзи решенија , контакти во општеството , патувања , некои преговори и наоѓање на време за сè.
Стрелец
Тежината при потпишувањето на нови договори ќе падне врз вашите плеќи . Родените во првата декада тешко ќе наоѓаат време за одмор денес. Многу сте точни , умот не ви дозволува груби грешки.

Јарец
Ќе треба да мислите позитивно , дури и да имате потешкотии на работното место. Дејствувајте линеарно , дури и да сакате да експериментирате, поставете си цел и ќе постигнете повисоки резултати.
Водолија
Многумина од зодијачкиот знак ќе бидат доста преоптовари со задачи во текот на овој ден , што може да влијае до одреден степен негативно врз вашиот живот.
Риби
Се ќе решавате многу позитивно кога се работи за финансиски и имотни прашања. Ќе сакате да се чувствувате слободни и тоа ќе се случи .Овен
Денес ќе имате значителна шанса во деловната сфера. Денот ќе ви носи материјална добивка, но сепак сето тоа ќе зависи од вашата активн

loading...
Loading...