Дневен хороскоп за 11.03.2014

Loading...

Дневен хороскоп за 11.03.2014!Овен
Уште не е поволен момент за да носите важни одлуки, најдобро е да консултирате со Рак, Вага или  Водолија во врска со она што ве мачи.
Бик
Ова ќе биде еден од оние денови во кој ќе мора да завршите многу работи. Можеби денес ќе бидете пречуствителни.
Близнаци
Се чувствувате подготвени да започнете нова работа, најверојатно со една Водолија или пак некој Стрелец. Ќе добиете неколку контрадикторни совети.

 
Рак
Многу работи се во ваши раце. Потрудете се да не влегувате во расправии со претпоставените денес. Некој едвај го чека вашиот пропуст.
Лав
Се трудите да дојдете до потребните информации кои ќе ви помогнат на деловен план. Чувствувате голема потреба за креативно изразување.
Девица
Ќе добиете повик од Риби или Јарец прифатете го одлично ќе се забавувате. Тоа ќе биде ваша шанса да се отргнете од деловните обврски.

 
Вага
Ќе мора на практичен начин да ги решавате важните проблеми. На некого му е важно со вас да воспостави добра комуникација.
Шкорпија
Отворете ги очите ако треба да решите важни проблеми  или ако треба да донесете важна одлука. Ќе ве побара една Риба.
Стрелец
Ќе чувствувате зголемена самодоверба. Но внимавајте може погрешно да процените одредена ситуација. Денес ќе имате важен разговор со Близнак.

 
Јарец
Ќе имате напорен ден и ситуацијата ќе ви излезе од контрола. Не сте свесни дека претерувате со барањата. Лошо ќе им влијаете денес на другите.
Водолија
Се чувствувате одлично во друштвото на колегите кои го подржуваат вашиот ентузијазам. Не одете на места на кои не се чувствувате угодно.
Риби
Напорен ден, во кои вашите ставови погрешно ќе бидат примени. Ќе мора да имате повеќе слух за околината. Можен е комплициран однос со една Шкорпија.Овен
Уште не е поволен момент за да носите важни одлуки, најдобро е да консултирате со Рак, Вага или  Водолија во врс

loading...
Loading...