Дневен хороскоп за 12.08.2013

Loading...

Прочитајте го вашиот хороскоп за понеделник – 12.08.2013 година.Овен
Овој ден е прилично поволен за вас, како во материјална, така и во љубовна смисла. Денес можете да очекувате максимален успех. Повеќе потрудете се да ја заведете личноста за која сте заинтересирани. Кога најмалку се надевате, може да ви тргне на подобро. Опуштете се и одмарајте со семејството.
Бик
Ви претстои нова авантура во текот на денешниот ден. Како и да е, љубовниот живот нема да ви биде ниту малку здодевен. Од материјална гледна точка, денес ќе имате големи трошоци. Некои личности ќе се обидат да ви го расипат денот. Внимавајте на партнерот, можно е да се почувствувате изневерено.
Близнаци
Кај вас љубовта се случува спонтано, па затоа уживајте во неа. Вашиот партнер ќе направи се за да чувствувате фантастично. Немојте да претерувате со нежностите. Нема да имате проблеми со здравјето, а и финансиската состојба полека ќе почне да ви се поправа.
Повеќе на ТЗМ.МК
 Овен
Овој ден е прилично поволен за вас, како во материјална, та

loading...
Loading...