Дневен хороскоп за 13.03.2014 година

Loading...

Проверете што ве очекува утре…Овен
Имате партнер покрај кој можете лесно да напредувате. Посветеноста на работа ќе попушти до крајот на денот. Здравјето ви е добро.
Бик
Немате проблеми на емотивен план. Повеќе пати мерете, еднаш пресечете, но не грижете се бидејќи се ближат подобри денови. Здравјето ви е во ред.
Близнаци
Партнерот нема прилика финансиски да ви помогне. Многу зборувате, но малку работите. Се’ уште не сте ги искористиле своите потенцијали. Немате посебни проблеми со здравјето.
Рак
Ви пречи воздржаноста на партнерот. Кариерата ви е важна, но премногу сте несигурни. Можни се проблеми со стомакот.

Лав
Искрените разговори со партнерот ја подобруваат врска. Слабо се истакнувате на работа и ви одговара тишината. Здравјето ви е подобро од вчера.
Девица
Имате повеќе доверба во партнерот. Деловните промени очекувајте ги од следната недела. Можни се проблеми со синусите и долниот дел од нозете.
Вага
Запрашајте се дали личноста со која сте во врска е токму за вас. Воспоставете ред на работното место, точно да знае кој што работи. Денеска подобро се чувствувате.
Скорпија
Завртете се кон иднината, бидејќи недоразбирањата се позади вас. На работа е во ред, но и понатаму очекувајте помош од пријателите. Можни се одредени воспаленија.

Стрелец
Партнерот се’ почесто е на пат. Или навикнете се на тоа или откажете се. Следат подобри денови. Можни се проблеми со репродуктивните органи.
Јарец
Љубомората повторно го комплицира вашиот живот. Висината на заработката зависи од патувањето на кое што треба да одите. Здравјето ви е добро.
Водолија
Партнерот премногу се потпира на вашите финансии. Поради настаните кои што ви се случуваат често може да ви побегне нешто. Чувствителен ќе ви биде нервниот систем.
Риби
Врската ви е солидна, но партнерот понекогаш е голем товар. Наскоро ќе заработите толку колку што заслужувате. Здравјето ви е добро.Овен
Имате партнер покрај кој можете лесно да напредувате. Посветеноста на работа ќе попушти до крајот на денот. Здравјето

loading...
Loading...