Дневен хороскоп за 15.05.2013

Loading...

Овен
Уште не е поволен момент за да носите важни одлуки, најдобро е да консултирате со Рак, Вага или  Водолија во врска со она што ве мачи.
Бик
Ова ќе биде еден од оние денови во кој ќе мора да завршите многу работи. Можеби денес ќе бидете пречуствителни.
Близнаци
Се чувствувате подготвени да започнете нова работа, најверојатно со една Водолија или пак некој Стрелец. Ќе добиете неколку контрадикторни совети….
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Уште не е поволен момент за да носите важни одлуки, најдобр

loading...