Дневен хороскоп за 15.08.2013

Loading...

Дневен хороскоп за 15.08.2013Овен
Совршен ден е пред вас, сите планирани активности ќе ги исполните. Можни се мали здравствени проблеми кои брзо ќе ги надминете. Слаб ден за преговори, затоа оставете ги за друг ден. Денес вашата креативност ќе дојде до израз.
Бик
Успехот ќе дојде, но, треба повеќе да се потрудите. Ќе имате многу обврски и нема да најдете време за вашите пријатели. Одличен ден за преговори. Ве очекува кратко патување.
Близнаци
Денес ќе ги искористите професионалните можност и ќе обезбедите финансиски успех. Доколку некој ви пречи и ви пренесува негативна енергија на работното место, дистанцирајте се од него.
Рак
На личен план ова ќе биде успешен ден за сите Ракови. Но, сепак многу лош ден кога е професионалната реализација во прашање. Некои луѓе ќе се обидат да влијаат на вашиот живот.
Повеќе на tzm.mkОвен
Совршен ден е пред вас, сите планирани активности ќе ги исполните. Можни се мали здравствени проблеми кои брзо ќе ги

loading...
Loading...