Дневен хороскоп за 29.04.2013

Loading...

Овен
Бидете внимателни во врска со она што го зборувате, вашите коментари ќе повредат некого. Можни се љубоморни сцени од ваша страна. Можноста да заработите пристигнува од повеќе извори. Зголемена нервоза.
Бик
Ако сметате дека вашиот труд не се цени, малку забавете  и чекајте го развојот на ситуацијата. Потрудете се да го сочувате односот со партнерто од личност која сака да ви наштети. Успех на работен план доколку се занимавате со комуникација.
Близнаци
Денес ќе пронајдете соработници кои ќе ви помогнат. Ако веќе имате конфликт со партнерот , обидете се да го решите за да е се искомплицира ситуацијата. Можни се мали здравствени проблеми…..
Повеќе на следниот ЛИНК.Овен
Бидете внимателни во врска со она што го зборувате, вашите

loading...