Џоди Фостер тајно и го кажа судбоносното „да“ на својата партнерка

Loading...

 
Немале голема холивудска венчавка. Едноставно отишле кај матичар, кажале да, и тоа било тоа.
  
Славната холивудска актерка е една година во врска со фотографката Александра Хедисон. Тие минатиот викенд решиле својата љубов да ја крунисаат со брак.
Портпаролот на Џоди Фостер вели дека решиле тоа да го сторат минатиот викенд, без кревање многу врева и прашина околу тоа. Тие само отишле во матично, ја завршиле процедурата, и толку.

 
Нивните пријатели велат дека совршено си одговараат една на друга. Уште од почетокот на нивната врска, биле многу заљубени и среќни.
Џоди Фостер стапила во врска по речиси пет години смаотија, и сега е многу среќна, а за тоа сведочи и крунисувањето на љубовта со Александра со брак.
  
Славната холивудска актерка е една година во врска со фотографката Александра Хедисон. Тие минатиот викенд решиле св

loading...
Loading...