Доколку пропуштивте – Ова се најинтересните моменти од Оскарите

Loading...

Моменти кои се прераскажувани и запаметени и оние кои му го даваат вистинскиот шарм нашоуто покрај прогласувањето на победниците. Дел од најзначајните моменти на 86-тото издание на Оскарите:Кога Бенедикт Камбербач влета на фотографијата на U2

Кога Џенифер Лоренс повторно падна уште пред да влезе на церемонијата

 

Кога ѕвездите се гладни и се „тепаат“ за пица

Кога најпознатите ја организираат уникатната и најпренесуваната селфи фотографија

 

Кога Елен ги исплаши Леонардо ДиКаприо и Сандра Булок

Кога Фарел ја изведуваше „Happy“ и ја натера Лупита да танцува со него

 

…и Мерил Стрип…

Бакнежот меѓу Лео и Метју

 

Кога на Ејми Адамс ѝ е малку досадно

Кога Елен собираше пари за пицата во шапката на Фарел

 

Појавувањето на Фарел во кратки панталониКога Бенедикт Камбербач влета на фотографијата на U2

loading...
Loading...