Џони Деп: Понекогаш спијам гол, што ќе ми се пижами!

Loading...

Славнот холивудски актер откри неколку пикантерии од својот живот додека гостуваше во „Шоуто на Елен Де Генерес“.Иако му се ближи 51вата година од животот, Џони се уште изгледа прилично младолик. Тоа особено се должи на неговата скорешна свршувачка со Амбер Херд, која е речиси 23 години помлада од него.

 
На прашањето од Елен како се чувствува, Деп одговорил дека се чувствува прекрасно, дека повеќе созреал и дека во неговиот живот нема повеќе драма како некогаш.
Во разговорот со Елен тој ја откри и својата одбивност спрема пижамите, велејќи дека често се случува да спие гол.
Џони и Амбер се свршија на Бадник годинава, но се уште не го откриваат датумот на венчавката.Иако му се ближи 51вата година од животот, Џони се уште изгледа прилично младолик. Тоа особено се должи на неговата скорешна свршувачка со Амбер Хе

loading...
Loading...