Драгана Џаиќ: „Јас не постојам, мене ме создаде фотошопот“

Loading...

„Всушност, јас не постојам. Мене ме создаде фотошопот, напиша ќерката на популарниот фудбалер Драган Џаиќ на својот Твитер профил.Драгана реши да се пошегува на своја сметка, па за таа цел на Твитер напиша дека таа е создадена од фотошопот.
Атрактивната убавица неодамна изненади со жешки фотки од теретана, а постојано објавува и други провокативни фотографии кои ја радуваат машката популација.

Навистина фотошопот има голема моќ, но дали има толкава моќ да создаде ваква убавица?Драгана реши да се пошегува на своја сметка, па за таа цел на Твитер напиша дека таа е создадена од фотошопот.
Атрактивната убавица неодамн

loading...
Loading...