Е ова е минич: Долги нозе, деколте…па неа се убаво и стои!

Loading...

Алесандра Амбросио на доделувањето на  „Fashion Media” наградите заблеска во вистинска смисла на зборот. Згодната манекенка се појави во ултра кратко фустанче, со длабоко деколте и гол грб. Алесандра малку остави на фантазијата. И покрај тоа што има 34 и има две деца таа изгледа како тинејџерка! Згодната мајка облече убаво фустанче кое само ја истакна нејзината убавина.
Со оглед на тоа дека манекенката е научена постојано да позира, па не и беше тешко да ја долови и убавината на ова фустанче на вистински начин.

 
Блескавото фустанче го искомбинира со интересни чевли а накитот го изостави во целост, па така едноставно изгледаше гламурозно!
И покрај тоа што има 34 и има две деца таа изгледа како тинејџерка! Згодната мајка облече убаво фустанче кое само ја истакна нејзината убавина.

loading...
Loading...