Една поинаква журка во Скопје-неограничено пиење за 450 денари!

Loading...

Тимот на „Empire Managment” од Белград кој успешно ги спроведува No Limit забавите во Белград и Љубљана, реши да му донесе малку радост и на СкопјеНа 25 април во клубот „Театро“ ќе се одржи првата забава од ваков тип во Македонија. Влезот ќе чини 450 денари, а со тие пари посетителите ќе добијат неограничено пиење цела вечер.
Пиво, вино, коњак, вотка, џин, сокови и 3 видови на коктели се вклучени во оваа понуда, а за атмосферата да биде уште поврела ќе се погрижат секси танчерки од Србија. За музиката ќе бидат задолжени Нина Јанева и 2 Exit, ќе има женски Dj Battle со Дј Марта од Белград и Дј Тина од Скопје, а за крај присутните ќе уживаат во перформансот на Дј Tecnic од Швајцарција.
– DJ MARTA ★ ★ ★ ( Girly Night DJ`S , Belgrade ) ( ЖЕНСКИ ДЈ , со атрактивен изглед ќе ви пружи врвна забава со најдобрите house commercial хитови ) !!
– DJ TINA ★ ★ ★ ( Скопје) е една од ретките девојки во Македонија која се занимава со диџејство. Иако новинар по вокација, ова хоби веќе 12 години и одзема голем дел од викендите, кога таа ја забавува македонската публика пуштајќи музика.Има соработувано речиси со сите поголеми дискотеки во државата, поголемиот број добро познати скопски локали, но и настапувано на фестивалите како Пиволенд и Виноскоп.
★ ★ ★ NINA & 2EXIT се состав κој е заедно неκолκу месеци, но напρави κомплетен бум на маκедонсκата κлубсκа сцена. Досега се забележани настапи во Night Club Shark, The Square Pub, Станица 26, Пивница Стаρ Гρад, Caffe Club Voyager, Club Teatro, Concept 37 и многу дρуги κлубови низ Сκопје и Маκедонија.
-DJ TECNIC ★ ★ ★ l BEHIND THE MASK !!! ( Zurich , Swiss ) ( Овој млад перспективен ДЈ, познат по тоа што секогаш пушта под маска и секој негов настап има голем FIRE-SHOW , веќе има завземено место како resident дј во најдобрите клубови во Цирих i Берн , а на големава NO LIMIT журка во TEATRO , Скопје ќе има прв пат прилика за забава со ритам на малку потврд house па и техно звук.
+ ГОСТИН ИЗНЕНАДУВАЊЕ!!!!!!!!

 
+ ★GO – GO★ PERFORMANCE BY BDA ( BELGRADE DANCE ACADEMY ) – Танчерките кои доаѓаат од најпрестижните Белградски сплавови, никого нема да го остават рамнодушен!
+ LASER SHOW , Neon party , Smoke Machine…
Најсреќните журкаџии ќе бидат наградени со гратис летувања , а сите присутни ќе добијат попусти во една од најдобрите сендвичари во Скопје.
Влезниците се веќе пуштени во претпродажба, а доколку сакате да набавите влезници на време, јавете се на телефонот 070/ 688-014.
 На 25 април во клубот „Театро“ ќе се одржи првата забава од ваков тип во Македонија. Влезот ќе чини 450 денари, а со тие пари

loading...
Loading...