Едвај ќе ја препознаете: Лепа Брена ја смени фризурата- еве како изгледа сега!

Loading...

Пејачката Лепа Брена ги изненади сите свои обожаватели со новиот имиџ. Имено, Брена ја променила фризурата, а доколку судиме по коментарите на нејзините фанови на социјалните мрежи, промената е толку успешна што некои едвај је препознале.Распуштената руса коса со ситни локнички одлично ѝ прилега на Брена.
 Фотографиите од новиот имиџ пејачката ги споделила на социјлните мрежи,а фановите веднаш почнале да коментираат.
„Не можам да ја препознаам“, „Никогаш не била поубава“, „Се поубава и поубава“ се само некои од коментарите на овие фотографии.

Вам како  ви се допаѓа новиот изглед на пејачката?

 Распуштената руса коса со ситни локнички одлично ѝ прилега на Брена.
 Фотографиите од новиот имиџ пејачката ги споделила на социјлните

loading...
Loading...