Ексклузивни фотографии: Саше Политико рипна во тавче

Loading...

Добро познатиот Саше Политико денес рипна во тавче. Со огромна насмевка на своето лице, тој дојде по својата сакана која живее во скопската населба Кисела Вода и заедно со своите роднини и пријатели се веселеа на паркингот пред нејзиниот дом. 
Станарите од зградата уживаа во гледтката, а еден од нив се сети да фотографира и фотографиите да ги испрати до редакцијата на Пулс24. 
Низ овие фотографии ви ја доловуваме атмосферата на еден од најважните денови на познатиот и контроверзен новинар Саше Политико. 

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Добро познатиот Саше Политико денес рипна во тавче. Со огромна насмевка на своето лице, тој дојде по својата сакана ко

loading...
Loading...