ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Герет Бејл се „ЗАБАВУВАШЕ“ на тренингот во Скопје!!!

Големата фудбалска светска ѕвезда, новото засилување за кралскиот клуб, велшанецот Герет Бејл тренираше на „Националната Арена Филип Втори“ во Скопје.На големата фудбалска ѕвезда не му беше баш до тренинг, па тој се забавуваше со својот колега од репрезентацијата на мошне интересен начин.На големата фудбалска ѕвезда не му беше баш до тренинг, па тој се забавуваше со својот колега од репрезентацијата на м

Пронајдете не на следниве мрежи: