Елена Ристевска ужива во прегратките на…

Loading...

Пејачката ужива во друштвото на својата преслатка внука.По завршувањето на шоуто „Твоето лице звучи познато“ и настапот на плоштадот Пела за новогодишната ноќ Елена Ристеска конечно има време да се посвети на семејството.
Таа деновиве ужива во најубавата прегратка на светот. Пејачката на социјалните мрежи објави прекрасни селфи фотографии со својата внука.
Дури и нејзината колешка од ТЛЗП Тања Савиќ не одолеа да прокоментира на оваа преслатка фотографија.
Душе лепе, напиша Тања под фотографијата на Елена.
По завршувањето на шоуто „Твоето лице звучи познато“ и настапот на плоштадот Пела за новогодишната ноќ Елена Ристеска конечно има време

loading...
Loading...