Елвис Присли и Мерлин Монро-кумови на венчавката на Тони Цетински

Loading...

Тони Цетински се венчаше со неговата избраничка 29 годишната Дубравка Дујак на тајна венчавка во Лас Вегас.
Од фотографиите кои таа ги пост

loading...
Loading...