Емина Јаховиќ објави неодолива фотографија од синот Јавуз!

Loading...

Популарната пејачка сподели со фановите на социјалните мрежи неодолива фотографија од помладиот син, која разнежи многумина.Убавата пејачка допатувала во родниот град со семејството. Но, не ги занемарила фановите и ја искористи приликата за да сподели фотографии дека и тоа како знае да ужива со своите најмили.
Имено, Емина на Инстаграм објави фотографија на која Јавуз ужива во палачинките кои ги подготви неговата баба.

„Бабино внуче“ – напишала Емина покрај објавената фотографија која ги разнежи нејзините фанови и набрзо собра голем број лајкови и позитивни коментари.
Убавата пејачка допатувала во родниот град со семејството. Но, не ги занемарила фановите и ја искористи приликата за да сподели фотографии дека и т

loading...
Loading...