Емина Јаховиќ покажа нешто повеќе!

Таа сака да ги покажува своите облини, но, многумина мислат дека овој пат малку претерала. Што мислите вие?Таа навистина има прекрасно тело и изгледа породувањето на неа не и може ништо-па изгледа се поубаво и поубаво!
Меѓутоа, со новата фотографија со која израдува многу фанови на Фејсбук открива премногу. 
Притоа, таа е фотографирана во лифт, на враќање од венчавката на Жељко и Јована. А напишала и дека дождот ја фатил. 

 
Имено, таа носи прекрасен син фустан со многу длабоко деколте. 
Секако, на него има оригинална апликација, но сепак се може да се види! А може да се види и дека секси мајката не носи градник!
Што ли вели нејзиниот сопруг за ова?
Таа навистина има прекрасно тело и изгледа породувањето на неа не и може ништо-па изгледа се поубаво и поубаво!
Меѓутоа, со новата фотограф

Пронајдете не на следниве мрежи: