Емина останува да го краси „X-фактор“

Loading...

Емина и понатаму ќе биде судијка во познатото шоу.Како што пишува „Скандал“, во прилог на тоа говори и тоа дека нејзиниот последен албум е објавен на сите пазари каде ќе се емитува шоуто.
– Каде има дим, има и оган – одговориле од нејзиниот тим.
Втората сезона на музичкото шоу ќе се емитува на пролет, а пријавувањата за аудиции веќе започнаа. Првично беше објавено дека жирито целосно ќе биде променето, а како потенцијални судии засега се спомнуваат хрватската пејачка Северина и српската пејачка Јелена Карлеуша.Како што пишува „Скандал“, во прилог на тоа говори и тоа дека нејзиниот последен албум е објавен на сите пазари каде ќе се емитува

loading...
Loading...