Емина сакала да покаже како нејзините синови се бањаат па несвесно ОТКРИ и нешто друго…

Loading...

Поп пејачката Емина Јаховиќ на својот Инстаграм профик објавила фотографија на која се нејзините синови Јавуз и Јаман се бањаат во тоалетот и со неа успеала да разнежни многу мајки.Меѓутоа пејачката несвесно открила и дека има доста луксузен и бомбастичен тоалет кој секој од нас би го посакал во својот дом. Зарем не?
Погледнете…

 

 Меѓутоа пејачката несвесно открила и дека има доста луксузен и бомбастичен тоалет кој секој од нас би го посакал во својот дом. Зарем не?
П

loading...
Loading...