Епски секси потези кои мора да ги знаете !

Loading...

Со оглед на тоа што постојаното воведување иновации се клучни за фантастичен секс, ќе ви требаат и некои свежи идеи. Ова би било доволно за цела недела
Соблекувајте го постепено. Полека отстраните му ги панталоните, а ако се обиде да ви помогне, држете го за рака и дајте му на знаење дека сакате да мирува. Одкако ќе му ги соблечете панталоните, направете го тоа и со остатокот од облеката, бакнувајќи му го секој дел од телото кој сте му го разголиле.
Утринско изненадување. Придружете му се додека се тушира, застанете зад него, и со пенливи раце поминете го секој сантиметар од неговото тело, вклучувајќи го и неговиот најчувствителен дел.
Водете го. Одведете го во некој скриен агол од куќата или станот каде никогаш не сте воделе љубов. Започнете со долг страствен бакнеж, позиционирајте ги вашите раце на неговиот задник, и дајте му на знаење дека го посакувате. Таму. И веднаш!
Палавоста е дозволена. Започнете со мала доза на скокотлив секс, од неговото торзо до долните делови на телото. Како што ситуацијата се загрева, мавнете му шамар –  како да си играте.
Диригирајте. Кажете му да седне на другиот крај од собата, а потоа почнете да се допирате на ерогените зони. Нека ве гледа неколку минути како го правите тоа, а во следната фаза, допуштете му тој да одреди што да правите.
Малку глума. Кажете му дека сте докторка и треба да му го проверите нивото на неговата возбуденост. Истражете ги сите делови на неговото тело, и јасно и гласно објавете дека реагира на секој ваш допир.
Казна како стимул. Под вашиот секојдневен аутфит или кога излегувате на вечера облечете садо-мазо облека или нешто што личи на неа. Мала сугестија – откопчајте едно копче од блузата или здолништето – нека сфати што имате на себе.
Назад на училиште. Оставете го на себе градникот и гаќичките, па натерајте го да ве допира преку ткаенината, за потоа само набрзина да ги отстраните и да му допуштите да влезе во вас.
Совршен поглед. Кога сте блиску до крајот, гледајте го директно во очи и останете така се додека оргазамот не ве натера да ги затворите.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Со оглед на тоа што постојаното воведување иновации се клучни за фантастичен секс, ќе ви требаат и некои свежи идеи. О

loading...