Еве како изгледаше Северина за новогодишната ноќ

Loading...

Хрватската пејачка Северина Вучковиќ за новогодишната ноќ настапи во Пореч, а новогодишниот стајлинг го сподели со фановите на Инстаграм.Убавата Севе се одлучила за елегантен балски фустан кој го дополнила со нејзиниот омилен детал – круна на главата.Пејачката покрај фотографијата додала коментар: „Подготвена за новогодишната ноќ“, додека нејзините фанови го пофалиле нејзиниот избор споредувајќи ја со кралица.
Убавата Севе се одлучила за елегантен балски фустан кој го дополнила со нејзиниот омилен детал – круна на главата.Пејачката покрај фотографиј

loading...
Loading...