Еве како Роналдињо се опушта пред фудбалски натпревар

Во интервју за бразилскиот „Плејбој“ легендарниот фудбалер Роналдињо откри дека никогаш не апстинирал од секс во ноќите пред натпреварите иако тренерите бараат од своите играчи да ги изостават тие работи пред важните дуели.„Сѐ додека не претерате и не се исцрпите премногу за време на сексот, сѐ е во ред. Јас лично никогаш не сум осетил негативни последици по сексот, а посебно не пред некои натпревари. Понекогаш сексот ми го поправа расположението пред важен натпревар“,  вели Роналдињо.„Сѐ додека не претерате и не се исцрпите премногу за време на сексот, сѐ е во ред. Јас лично никогаш не сум осетил негативни последици по сек

Пронајдете не на следниве мрежи: