Еве колку Кико е популарен овие денови!

Loading...

Македонскиот идол Кико растура деновиве по социјалните мрежи поради краткото интервју кое го даде за „24 екслузив“ на тема сексуалниот живот на познатите во Македонија. Имено, Кико си се пофали колку пати на ден има секс, која му е омилена порно актерка, со која позната личност сака да има секс, но најважното од се е што си се пофали кое му е омиленото место за секс. 
Омиленото место за секс на Кико е ни помалку ни повеќе туку рингла вклучена на кец. 
Така за многу кратко време, на социјалната мрежа Твитер се појавија најразлични коментари за Кико и неговата рингла кои може да ги прочитате на следниот линк. 
Креаторите на смешни фотографии не останаа покуси па веднаш ја креираа најпопуларната фотографија во Македонија, во Кико стил. 
Кумановци исто така решија да се пошегуваат на сметка на Кико, а на кој начин го направија тоа, погледнете на следниот линк. 
Најновото нешто за Кико од денес е песната посветена за ринглата на Кик, а можете да ја слуштене на следниот линк. 
Сепак, тоа не е се. Кико и неговата славна рингла која е секогаш вклучена на кец, добија уште неколку видеа и фотографии, кои може да ги погледнете на think.mk и слатко да се насмеете. Имено, Кико си се пофали колку пати на ден има секс, која му е омилена порно актерка, со која позната личност сака да има секс, но најважното од се

loading...
Loading...