Еве зошто Лукас ја шутна Бранислава!

Loading...

Најпосле е откриено зошто пукна врската на Аца Лукас и Бранислава Пашајлија.Имено, Аца ја оставил поради експлицитни фотографии од нејзината младост, пишува Информер.
Пејачот полудел кога непознати луѓе почнале да му ги праќаат раните дела н неговата девојка.
-Лукас со денови добиваше повици од непознат број. Му зборуваа дека Бранислава е ку*ва, ја навредуваа и омаловажуваа. Тој многу не се потресувал, но кога добил фотографија на која е гола, целосно одлепи-додава извор близок на Пашајлија и додава дека сцената била драматична.
-Лукас целосно одлепи кога ги виде нејзините компромитирачки фотографии. Почна да вика:Ќе ми ја уништиш кариерата!Сега ќе пишуваат дека девојка ми е старлета!Како не ти е срам?Гледај на што личиш на овие фотографии. И Соња ќе ми се смее!Сешто и кажа. Бранислава плачела, не можела да дојде на себе си- пренесува соговорникот.
Фотографитте биле направени пред неколку години. Пашајлија ги праќала на своето момче, а откако станала позната по врската со Лукас, фотографиите почнале масовно да се шират меѓу нејзините сограѓани во Лозница.Имено, Аца ја оставил поради експлицитни фотографии од нејзината младост, пишува Информер.
Пејачот полудел кога непознати луѓе почнале да м

loading...