Фејсбук ги одбра првите 8, што друго беше популарно во 2004?

Loading...

1. Настапот на Џастин Тимберлејк и Џенет Џексон од полувремето на Супер Боул, каде при перформансот на сцена и се разголува едната града на Џенет и тоа фрла сенка врз натпреварот. 2. „People“ го прогласи Jude Law за најсекси жив маж

3. Најбараните работи на Гугл за 2004 година

4. Најпродаваните играчки за Божиќ 2003 година

5. Број 1 на Билбордовата топ 100 листа: „Хеј Ја!“ од ОутКаст

6. Филм на врвот на Бокс Офисот: „The Butterfly Effect“

7. Број 1 бестселер на Њујорк Тајмс: Кодот на Да Винчи од Дан Браун

8. Најпродавана видео игра: „Grand Theft Auto: San Andreаs“ 
2. „People“ го прогласи Jude Law за најсекси жив маж

loading...
Loading...