Ферги е бремена!

Loading...

Она што долго време се зборуваше по медиумите, конечно е потврдено. Вестта, идните родители ја објавија на Твитер.
Ферги, познатата пејачка и членка на групата Black Eyed Peas е бремена. 37-годишната пејачка и нејзиниот сопруг, актерот Џош Духамел конечно јавно кажаа дека ќе станат родители.
Ферги е во брак со Џош од 2009та година, по 5 години во врска со него. Нека им е здраво и живо.
Извор: lady.mkОна што долго време се зборуваше по медиумите, конечно е потврдено. Вестта, идните родители ја објавија на Твитер.

loading...