Филил Лазаров денес доби син!

29 годишниот Филип Лазаров – капитен на РК Вардар и неговата сопруга Билјана денеска во утринските часови станаа родители. Породувањето минало во најдобар ред, а по желба на двајцата родители бебето ќе се вика Милан.
Тимот од Пулс24 им посакува се` најдобро!
 

Post by Filip Lazarov.
Породувањето минало во најдобар ред, а по желба на двајцата родители бебето ќе се вика Милан.
Тимот од Пулс24 им посакува се` најдобро!

Пронајдете не на следниве мрежи: