Фина, фина, па ТОПЛЕС: Јелена Розга ги покажа градите!

Loading...

Јелена Розга изгледа решила да го појача бројот на фанови на Инстаграм, а како подобро да го стори тоа ако не…Па да, со топлес фотографија. Пејачката вчера на својот профил објавила фотографија на која е завртена со грбот кон објективот, облечена само во фармерки и со заводлив поглед, што, ќе признаете е издание на кое не сме навикнале кога се работи за неа.
Фановите, секако се воодушевени, летаат лајкови и  коментари од типот „бомба“, „блазеси му на оној кој што те има“, „совршена си“…
Мораме да се сложиме со нив, но и да се запрашаме: Зошто оваа фотографија толку одеднаш? Зарем сега не е сезона на костими за капење и врели фотки на плажа?
Единствено објаснување би можело да биде тоа што Јелена е релативно нова на Инстаграм, па можеби на овој начин сака да привлече нови фанови.
Од друга страна, можеби ѝ здодеал имиџот на фина плавуша, па сака да покаже дека и таа знае да биде „опасно секси“.

 
 Па да, со топлес фотографија. Пејачката вчера на својот профил објавила фотографија на која е завртена со грбот кон објективот, облечена само во фа

loading...
Loading...