Фото: Ако намерата и била сите да гледаат во нејзиниот градник- успеала!

Лејди Гага повторно успеа да се надмине себе си, па се прошета со градник како да е тоа сосема нормална работа.Прво не изненади со кратката коса, обожавателите дури не можеа ни да ја препознаат , ден подоцна се појави со бујна коса, а сега се прошета без маичка.
Папарацо фотографите успеале да ја фотографираат во друштво на познатиот американски фотограф Тери Ричардсон, кој ги поздравил присутните фотографии па во еден момент дури и застанал да се фотографира.
Гага овој пат косата ја сокри со марама, но не можеше да помине незабележано покрај полуголото издание.Прво не изненади со кратката коса, обожавателите дури не можеа ни да ја препознаат , ден подоцна се појави со бујна коса, а сега се прошета без маи

Пронајдете не на следниве мрежи: