ФОТО: Актерот Џош Духамел ни ја честиташе независноста

Loading...

Актерот Џош Духамел, кој веројатно го паметите од серијата „Лас Вегас“ која се емитираше кај нас, на својата страница на Фејсбук на сите од Македонија им го честиташе Денот на независноста.„Среќен Ден на независноста на сите мои пријатели од убавата Македонија! Се надевам дека си поминувате убаво“, напишал тој во статусот.
Инаку, актерот пред две години ни го честиташе и Илинден. Погледнете ја неговата честитка на следниот ЛИНК.
„Среќен Ден на независноста на сите мои пријатели од убавата Македонија! Се надевам дека си поминувате убаво“, напишал тој во статусот.

loading...
Loading...