Фото: Албанка сними филм за возрасни, бидејќи сака да биде како Кардашијан!

Loading...

Мила Синанај е Албанка која живее во Лос Анџелес и која очајно сака да стане позната, баш како нејзиниот идол Ким Кардашијан.Мила Синанај е Албанка која живее во Лос Анџелес и која очајно сака да стане позната, баш како нејзиниот идол Ким Кардашијан.
На патот да стане новата ѕвезда на реалните шоуа во САД, Мила имаше кратка афера со поранешниот сопруг на Ким, кошаркарот Крис Хамфрис. Но,тоа не беше доволно за амбициозната црнокоса.
Таа, исто како Ким, сними домашно видео со сексуалните активности во нејзината спална соба.
Повеќе на ТЗМ.МКМила Синанај е Албанка која живее во Лос Анџелес и која очајно сака да стане позната, баш како нејзиниот идол Ким Кард

loading...
Loading...