Фото: Александра откри нешто повеќе за вечерашното издание на X- Фактор!

Loading...

Александра откри каков ќе биде нејзиниот стајлинг за вечерашното издание на Х-ФакторЕдна од најатрактивните натпреварувачки на музичкото шоу Х-Фактор – Александра Секулиќ го проба фустанот кој вечерва ќе го носи на третиот по ред настап во живо на најпопуларното музичко шоу.
За неа многумина коментираат  дека не знае да пее, но сепак публиката реши да ја врати назад во шоуто откако претходно Кики  ја исфрли од неговата група.
Погледнете како ќе изгледа Александра на вечерашниот настап

Како ви се допаѓа нејзиниот изглед?Една од најатрактивните натпреварувачки на музичкото шоу Х-Фактор – Александра Секулиќ го проба фустанот кој вечерва ќе го носи на третиот по ред н

loading...
Loading...