Фото: Анџелина Џоли го покажа новото момче

До неодамна светските медиуми пишуваа дека постои можност Анџелина и Бред да се смират бидејќи не ги потпишале документите за развод. Но американските таблоиди објавија информација дека Бред има нова девојка која многу наликува на Анџелина, а сега се појавија и фотографии од актерката со непознат маж.Иако неговиот идентитет не е познат, магазинот „Ин тач“ пишува дека станува збор за британски бизнисмен со кого Анџелина се гледа од почетокот на годината, ама дека врската ја чувала во тајност токму заради Пит.
Сега откога и Бред не е сингл, таа нема причина да се крие. Магазинот дури и додава дека Џоли е толку многу заљубена што размислува да се омажи по четврти пат.Иако неговиот идентитет не е познат, магазинот „Ин тач“ пишува дека станува збор за британски бизнисмен со кого Анџелина се гледа

Пронајдете не на следниве мрежи: