Фото: Атмосферата пред почетокот на натпреварот Металург-ПСЖ!

Фотографии направени пред почетокот на натпреварот Металург-ПСЖ.
Денес во СЦ „Борис Трајковски“ се игра натпреварот помеѓу Металург и ПСЖ.
Имено, Металург е пред голем испит, игра против најбогатиот клуб во ракометна Европа-ПСЖ.
На следната страна може да ги погледнете фотографиите од атмосферата пред натпреварот. 

Пронајдете не на следниве мрежи: