Фото: Атрактивната старлета и ручекот го приготвува по долна облека

Loading...

Хрватската старлета Нивес Целзиус е неверојатно популарна на социјалната мрежа Фејсбук. Таа постојано знае да ги изненади своите фанови со некоја добра фотка.Неодамна имавме можнот да видиме како згодната Нивес Целзиус го приготвува ајварот во хеланки и тесна маичка. Но, тоа не било само случајност таа без разлика дали се работи за сапалнта или кујната секогаш е провокативно облечена.

Неодамна имавме можнот да видиме како згодната Нивес Целзиус го приготвува

loading...
Loading...