Фото: Ава го откри својот нов талент!

Ава Карабатиќ која постојано ги изненадува обожавателите и критичарите го откри својот нов талент.Старлетата важи за девојка која не е многу интелигентна, но многумина веруваат дека таа свесно така се претставува пред медиумите. Старлетата во Црна Гора снимаше видео запис, а додека одмораше му помогна на својот пријател.
Таа зеде машинка за бричење и на својот пријател му помогна пред огледалото.
Погледнете за што станува збор на ТЗМ.МКСтарлетата важи за девојка која не е многу интелигентна, но многумина веруваат дека таа свесно така се претставува пре

Пронајдете не на следниве мрежи: