Фото: Балотели, не си свесен што пропушташ!

Loading...

Се попопуларната Фани, која е позната во светот како поранешна (а можеби и идна) девојка на фудбалерот Марио Балотели, на своите обожаватели на Инстаграм им се претстави во уште едно прoвокативно издание.Таа овој пат се пофали со новите бикини, а многумина прашаа зошто Балотели ја откачил. Таа овој пат се пофали со новите бикини, а многумина прашаа зошто Балотели ја откачил. 

loading...
Loading...