Фото: Бибер „шета“ нова девојка?

Loading...

Додека медиумите пишуваат за Шантел, прекрасната убавица која била уапсена со Бибер, како за негова девојка, Џастин во тајност „се шетал“со друга девојка…Нејзиното име е Катарина Газда, има 17 години, се занимава со пеење и танц и веќе планира да формира семејство Џастин Бибер.
Двојката од неодамна е во врска, ги запознал заеднички пријател Блејк Кели,а тоа што не се сретнати заедно, е фактот дека постојано се караат и смируваат, а тоа е најчесто поради однесувањето на Бибер кое резултираше со апсење.

„Тие раскинуваат и се смируваат, најчесто поради тоа што таа не го  поднесува неговото ексцентрично однесување. Се обидува да му објасни дека за него е најдобро да се тргне од скандалите и да си го врати имиџот на добро момче“, кажал анонимен извор близок до „тајната“ девојка на Бибер“-  пренесува Дејли Мејли.
Анонимниот извор понатаму вели дека двојката веќе разговарала за венчавка и деца, но не појаснил зошто Џастин ја крие оваа врска, зошто нема нивна заедничка фотографија на социјалните мрежи и зошто не ја земал неа на одмор на кој заминал по затворот туку со него заминала Шантел?Нејзиното име е Катарина Газда, има 17 години, се занимава со пеење и танц и веќе планира да формира семејство Џастин Бибер.

loading...
Loading...