Фото: Бијонсе ја засени славеничката, со фустан кој едвај и го покриваше задникот

Loading...

Поп дивата Бијонсе беше меѓу многуте познати гости на јубилејниот 50 роденден на Мишел Обама, сопругата на претседателот на САД Барак Обама. дојде

loading...
Loading...