Фото: Бикини и високи потпетици- Погледнете го новиот аутфит на сексипилната Сораја!

Loading...

Сораја Вучелиќ апсолутно веќе не може со ништо да  ги изненади своите следбеници на друштвените мрежи.Градите задникот и евентуално секси вешот се главните атрибути на оваа атрактивна старлета, а таа се гордее со својот сексипил и ужива во коментарите на нејзините фанови.

Овој пат Сораја се фотографирала во бикини, а на нозете носи штикли со високи потпетици. Дали е во прашање нов фетиш или скриена порака за припадниците на машката популација? Што мислите вие?Градите задникот и евентуално секси вешот се главните атрибути на оваа атрактивна старлета, а таа се гордее со својот сексипил и ужива во коментари

loading...
Loading...