ФОТО: Блазеси му на Лозано со ваква свршеница: Погледнете како Савка се облекува за по дома!

Loading...

Неодамна убавата Савка сподели како фотографија од тоа како таа изгледа во домашно издание…Пред извесно време  поп-пејачот Влатко Лозаноски и неговата сакана, манекенката Савка Грачанин се свршија и разменија прстени.
Дека Лозано избрал духовита, шармантна и позитивна девојка, потврдуваат нејзините интересни објави на Фејсбук, но исто така силна страна е и нејзинот сексапил.
Па така, неодамна убавата Савка сподели како изгледа во домашно издание. Очигледно кога Лозано си доаѓа дома таа го пречекува вака….
Погледнете на следната страна:

Блазеси му на Влатко!Пред извесно време  поп-пејачот Влатко Лозаноски и неговата сакана, манекенката Савка Грачанин се свршија и разменија прстени.
Дека Ло

loading...