Фото: Боки 13 не знае на што дрога бил!

Како Боки 13 си помина за најлудата ноќ во годината – ќе ви каже сликата?!Боки 13 на својот Фејсбук профил објави фотографија од новогодишната ноќ.
Секако дека нè изненади со својот стајлинг, но овој пат повеќе изнендади со коментарот врз фотографијата:
„HAHAHAH LEGENDARNA NOVOGODISNJA SLIKANA KOJIM SAM DROGAMA BIO HAHAHLAKU NOC“
Боки 13 на својот Фејсбук профил објави фотографија од новогодишната ноќ.
Секако дека нè изненади со својот стајлинг, но овој пат по

Пронајдете не на следниве мрежи: