Фото: Боки 13 полесен за 17 килограми

Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук профил со која се пофали дека ослабнал.На фотографијата може да се забележи дека Боки навистина се „стопил“ и под неа додал коментар дека е „полесен за 17 килограми“.
„Досега 17 килограми, идам понатаму, уште повеќе, т.е. многу повеќе!“
Браво за Боки 13, трансформацијата навистина се забележува!
На фотографијата може да се забележи дека Боки навистина се „стопил“ и под неа додал коментар дека е „полесен за 17 килограми&ldq

Пронајдете не на следниве мрежи: