Фото: Боки 13 провоцира полугол-хејтери можете само да ми се наведнете!

Што им порача Боки на хејтерите…На социјалната мрежа Фејсбук македонскиот шоумен Боки 13 објави фотографија со порака дека „хејтерите“ и малограѓаните можат само да му се наведнат.Боки позирал пред огледало, направил интересна поза и им порачал на сите хејтери да се наведнат.
– Хејтери, малограѓани, душегрижници можете само да ми се наведнете. Најголем бакнеж за моите најпрекрасни фанови и пријатели – напишал Боки покрај поставената фотографија.На социјалната мрежа Фејсбук македонскиот шоумен Боки 13 објави фотографија со порака дека „хејтерите“ и малограѓаните можат само да му

Пронајдете не на следниве мрежи: