ФОТО: Боки 13 „РАСПАЛИ“ по Иван Ивановиќ!

Loading...

Познатиот шоумен Бојан Јовановски, најпознат како Боки 13, сфати зошто водителот Иван Ивановиќ со години јавно го прозивал, откако го погледнал неговиот настап облечен во жена во финалето на ТЛЗП.Иван Ивановиќ ги изненади сите, кога во финалето на ТЛЗП се појави во улога на жена, а гласи за остар противник на транссексуалците.
Боки 13 не сакаше да ја пропушти оваа прилика да му го возврати ударот, па напиша:
– Сега ми е јасно зошто Иван Ивановиќ плукаше и ме навредуваше со години. Тој сирот има желба да биде жена, и тоа најлоша женетина хахаха. Тој вечерта не изгледаше како жена, туку како шимпанзо со навиткана коса, напишал Боки.
Иван Ивановиќ ги изненади сите, кога во финалето на ТЛЗП се појави во улога на жена, а гласи за остар противник на транссексуалците.
Боки 1

loading...
Loading...