ФОТО: Боки 13 си ги заборави гаќичките во најновото селфи

Loading...

Боки 13 повторно објави фотографија на својот Фејсбук профил, со која го собра целото внимание. Навистина знае како да крене прашина.„Добро утро. Да знам, фала“, стои во описот.
Фотографијата за брзо време собра голем број лајкови и предизвика позитивни реакции кај фановите кои го фалеа новиот изглед на Боки.
 

Post by Boki Jovanovski.
„Добро утро. Да знам, фала“, стои во описот.
Фотографијата за брзо време собра голем број лајкови и предизвика позитивни реакци

loading...
Loading...